HLC Distribution

Firma od ponad 20 lat zaangażowana w międzynarodową scenę deskorolkową oraz longboardową. Są twórcami oraz właścicielami marki JART, która stała się wizytówką najbardziej znanej, europejskiej fabryki deskorolki i jedną z niewielu nieamerykańskich skate marek o globalnym zasięgu.

Na przestrzeni lat HLC stało się symbolem jakości, a aktualnie w ich portfolio znajdują się takie marki jak SK8MAFIA, FLIP, PLAN B, CRUZADE, YOW, LONG ISLAND czy SOVRN. Oferta obejmuje również marki skupione na konkretnych elementach zaplecza hardware, takich jak koła, trucki, gripy czy akcesoria ochronne.

Scroll down

Flip

BRAND DESCRIPTION

Flip to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek skateboardowych, która zaistniała w latach 90. Chociaż posiada brytyjskie korzenie, to kojarzona jest niebezpodstawnie z rynkiem amerykańskim. Przez lata istnienia odcisnęła wyraźny ślad w historii skateboardingu, a na ich sprzęcie jeździło wielu pro riderów, których rozpoznaje skate społeczność na całym świecie – Tom Penny, Luan Oliveira, Bob Burnquist czy David Gonzalez.

LinkS
Logo Flip

SK8MAFIA

BRAND DESCRIPTION

Zaczęło się od projektu na zajęcia w college’u i pasji do deskorolki. Pomysł brzmiał: stwórzmy markę, która będzie spajać skate’ów niczym mafia. Połączenie tych elementów mogło więc dać tylko jeden efekt – SK8MAFIA. Pomysł trafił na podatny grunt, a marka w kilkanaście lat zyskała status kultowej. Podobnie jak charakterystyczne ułożenie palców nawiązujące do loga brandu. W teamie marki pojawiły się dotychczas takie postacie jak Kellen James, Brandon Turner, Peter Smolik, Jimmy Cao, Wes Kremer czy Tyler Surrey.

LinkS
Logo SK8Mafia

Mosaic Company

BRAND DESCRIPTION

Mosaic Company, znane również jako Mosaic Bearings, to marka, która od początku swojej działalności skupiała się na produkcji łożysk oraz kolejno pozostałych skateboardowych akcesoriów. Firma prowadzona przez osoby wychowane w świecie skateboardingu, szczęśliwie mogła czerpać z rodzinnej tradycji związanej z produkcją między innymi łożysk o zastosowaniu przemysłowym. Ułatwiło to oczywiście stworzenie marki, która dostarcza produkty najwyższej jakości i bez żadnych kompleksów może konkurować z największymi markami w tej kategorii.

LinkS
Logo Mosaic Company

Sovrn

BRAND DESCRIPTION

Sovrn to niezwykle oryginalne połączenie świata deskorolki ze światem sztuki nowoczesnej. Marka współpracuje z artystami z różnych zakątków świata, aby na deckach ich produkcji mogły zagościć prawdziwe wizualne dzieła. Rysunki, fotomontaże, obrazy – a wszystko to przeniesione na najwyższej jakości decki produkcji HLC Distribution.

LinkS
Logo Sovrn

Jart

BRAND DESCRIPTION

Jart jest najbardziej rozpoznawalną, europejską marką skateboardową, która konkurując z gigantami zza oceanu, znalazła się na scenie międzynarodowej i zadomowiła się na niej na stałe. Jest to flagowa marka dystrybucji HLC oraz jedna z najbardziej przystępnych cenowo marek, które produkują w pełni profesjonalny sprzęt. Łącząc w sobie najwyższą jakość, a także niezwykle atrakcyjne ceny, Jart stanowi jedną z najbardziej pożądanych marek, niezależnie od tego czy ktoś przygodę z deskorolką dopiero zaczyna, czy też jeździ na desce od lat. Wśród członków teamu Jart znajdują się między innymi Gustavo Ribeiro, Adrien Bulard czy Danny Leon.

LinkS
Logo Jart

Long Island

BRAND DESCRIPTION

Popularna marka longboardów z niezwykle zróżnicowaną ofertą, zawierającą wysokiej jakości deski do każdego typu jazdy – począwszy od rekreacyjnych cruiserów, kończąc na downhillu. Long Island wyróżnia się dodatkowo high-endową linią EX series, która dedykowana jest dla najbardziej wymagających odbiorców, planujących testy w najbardziej ekstremalnych warunkach.

LinkS
Logo Long Island

YOW

BRAND DESCRIPTION

YOW to marka, która szturmem zdobyła miejsce w czołówce marek produkujących deski z kategorii surfskate. Przez wielu odbiorców uznawana jest aktualnie za dostawcę najlepszego, dostępnego na rynku sprzętu w tej kategorii, za sprawą technologii w całości zaprojektowanych i przetestowanych przez HLC Distribution. W odróżnieniu od większości brandów produkowana jest w Europie, w hiszpańskim Kraju Basków, a za jej sterami od samego początku stoją ludzie, którym bliski sercu od zawsze był tak skateboard, jak i surfing oraz idące za pasją lata doświadczeń.

LinkS
Logo Yow

Cruzade

BRAND DESCRIPTION

Założona w roku 2014, marka Cruzade to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów deskorolki w najbardziej klasycznym wydaniu. Stylistyka grafik, ich tematyka, ale co najważniejsze oryginalne kształty desek, nawiązują mocno do początków deskorolki i trafiają w gust tych, którzy cenią sobie old school.

LinkS
Logo Cruzade Skateboards

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami.

en_USEnglish